Krav MagaKrav Maga FightingKrav Maga JuniorKrav Maga Law Enforcement

Krav Maga Fighting

Krav Maga Fighting jest programem przeznaczonym dla każdego, kto chce w krótkim czasie nauczyć się realnej walki. Inspirowany jest przez system MMA, Valetudo, boks, muai – thai itp . Dobór technik opracowany został w taki sposób aby wykształtować w ćwiczącym nawyki pozwalające w jak najkrótszym jak to jest możliwe czasie zakończyć walkę.

Program Krav Maga Fighting składa się z trzech poziomów:

  • Poziom pierwszy trwa 3 miesiące – kształtowanie podstawowych cech motorycznych ukierunkowanych na walkę, nauka pozycji walki w stójce i w parterze, nauka podstawowych ciosów, kopnięć i obaleń oraz obrony przed nimi.
  • Poziom drugi trwa 6 miesięcy – kształtowanie i doskonalenie wytrzymałości ukierunkowanej na walkę (praca na tarczach i łapach trenerskich). Taktyka walki dostosowana do różnego rodzaju przeciwników, doskonalenie technik w parterze (dźwignie na ręce i nogi, duszenia, uderzenia itp.) Walki zadaniowe.
  • Poziom trzeci zarezerwowany jest dla trenujących z długim stażem, obejmuje techniki zaawansowane, taktykę walki z kilkoma przeciwnikami, przygotowuje do brania udziału w zawodach FULL CONTACT.

Każdy ćwiczący od drugiego poziomu zaawansowania obowiązany jest okazać się aktualnym zaświadczeniem lekarskim dopuszczającym go do sparingów.

K1 Training Center Facebook wspolpraca Fit To Fight Krav Maga Worldwide